וואו. לכתוב על גאולה זה הכיף הכי גדול שלי! אני יכולה לחלק את ההצגות שלי ל-"לפני ואחרי"- לפני שהכרתי את גאולה ואחרי. המומחיות שלה להכניס לכל תפקיד רגש, עומק, וחיקוי מושלם. במהירות מבלי הרבה הכנה זה פשוט מדהים! כשרון נדיר נדיר! לא רואים, יותר נכון, לא שומעים דברים כאלו. באותה שנייה היא מציגה: גבר ואשה, מרוקאית ואשכנזייה קשישה וילדה קטנה, מורה ועו"ס. ובעצם מה לא? היא מעלה כל הצגה בכמה רמות!! המקצועיות, המהירות והשליפה שלה זה משהו שלא רואים בכל יום באולפן! אני ממליצה עליה בחום לוהט!!!!!
מיכל וקנין
כותבת ומפיקה 052-7128390
גאולה עשתה עבורי עשרות ואפילו מאות פרויקטים שיצאו מקצועיים והסתובבו ברחבי הארץ: קריינות לפרסומות, הצגות, כל סוגי החיקויים, דיבובים לסרטי אנימציה, קריינות לקו טלפון ועוד... במהלך הפרויקטים גאולה עמדה בזמנים, תיקנה כל מה שהיה צריך, והתוצר הסופי היה מקצועי ביותר! ברור לי שאמשיך לעבוד עם גאולה!
חיה שניידר
אולפני מיטב 050-6734833
גאולה מס' 1 בחיקויים והצגות! אין אופציה להקליט הצגה בלעדיה. היא מדובבת הצגות שלמות לבד כולל כל התפקידים בצורה מעוררת התפעלות. כלכלית, מאד משתלם לעבוד עם שחקנית מקצוענית אחת במקום עם כמה שחקניות (תחשבו על זה...) וחוץ מהכל- חוויה לעבוד איתה באופן אישי. כייפית, זורמת, יודעת בדיוק מה לעשות גם ללא בימוי. בקיצור- ממליצה בחום רב!!!!
יעל שטיין
אולפני סאונד 050-4102275
עבודותיה של גאולה ראויות לכל שבח!! מקריינת בצורה מרתקת וגורמת לשומעים אותה להיכנס לדרמה, או לחילופין לפעול במרץ וביעילות לפי ההנחיות הקוליות הברורות. גאולה מנגישה לאוזניים כל טקסט בצורה המיטבית. איכות עבודתה מעולה, מקצועית, מלאת מקוריות ומעוף. בעזרת השם, נמשיך ליהנות משירותיה המצוינים!
אלישבע פישר
אולפן וסאונד 054-8424873
העבודה של גאולה מצוינת! הדיבוב סופר מקצועי! העבודה נעשתה בדיוק לפי הסיכום וההגשה הייתה במועד המסוכם. ההגייה בדיוק לשוני ובניואנסים שהפכו את הדיבוב למושלם! אמשיך להזמין בעזרת השם עבודות רבות!
סולי טולדנו
כותבת ומפיקה 052-7669026
גאולה היא מספר אחת בתחום! נגישה, נוחה וכיף לעבוד איתה. איכות ושלמות בכל עבודה, עבודה עם הנשמה ודיוק בכל פרט!
שרי גליזל
אולפני מיוזיק 050-4166984
השילוב של שירה ומשחק ברמה מקצועית, הוא שילוב שקשה למצוא. וגאולה עושה זאת על הצד הטוב ביותר! בכל פעם שאני מקליטה הצגה או פרויקט ברמה גבוהה, ברור לי שגאולה תהיה חלק מההפקה. היא מרימה אותה בכמה רמות!!!
מירי ארשטר
אולפני דורמיקס 052-7682977
יד אוקיי
גאולה דהאן היא מדובבת ברמה גבוהה, כמעט אין דמות שאינה יכולה לחקות. וכל זה במהירות המקסימלית ובמיומנות! כיף ושווה לעבוד איתה!
אסתי אסבן
אולפני ווליום 052-7615551
גאולה היא מדובבת וקריינית מקצועית. אני מכירה אותה הרבה שנים. גאולה יוצרת מכל טקסט הפקה מושלמת וחיה! גאולה היא שחקנית מקצועית, מצליחה להפיק מגרונה אינספור קולות, נכנסת במהירות לתוך כל דמות שהיא ומפיחה בה חיים. יש לה קליטה מהירה, המון ניסיון וידע. השירות שלה נהדר, כיף לעבוד אתה. נעימה ומסבירת פנים ומריצה את העבודה כמו שצריך. איכות המוצר הסופי שווה כל שקל, ובוודאי שאבחר בה לפרויקטים נוספים! גאולה, המון הצלחה!
חני ביינברכר
כותבת ומפיקה 052-7110508
כמה מילים על גאולה: הייתה לי הזכות והכיף לעבוד עם גאולה. נהניתי מדיבוב מקצועי, יכולת משחק מעולה ומגוון עצום של קולות וסגנונות בגרון אחד... ממליצה מאד למי שמחפש/ת ביצוע מושלם ורוצה לעבוד עם מישהי קלילה, גמישה, שכיף לעבוד אתה ונותנת מענה מושלם! גאולה דהאן זה זה!
חדוי אשלג
כותבת ומפיקה 054-8453177
שילוב נדיר ומנצח! מניסיון - אין לה מתחרים!!!! גאולה מביאה למעשה את הבלתי יאמן בפה אחד: יכולות של שירה ומשחק - ושניהם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר! שירה מדהימה - צלולה ברמה נדירה מרגשת/מצחיקה/ חדה- הכל כבקשתך. ומשחק מאלף- במגוון אדיר של קולות וסגנונות--- ועל הכל האנושיות והגמישות, חכמה וההבנה הדקה.
יפי הייזלר
כותבת ומפיקה 052-7153337
גאולה מדויקת, נעימה, איכותית וברמה גבוהה ובעיקר מבינה עניין ויודעת לזרום עם סוגי טקסטים וסגנונות שונים. פשוט מעולה!
מושקא ריבקין
כותבת ומפיקה 052-8161155
לגאולה כשרון רב בתחום דיבוב קולות. משחקת במומחויות רבה מגוון רב של קולות!!! נעזרתי בה בפרויקטים שלי ושחקה קשת רחבה של קולות במקצועיות ובזריזות. מבינה מהר את דרישת הלקוח ומבצעת זאת בצורה מוצלחת במיוחד. ממליצה בחום!!!!!!!!!
רחלי דהרי
כותבת ומפיקה